Kniha návštěv

Datum: 27.02.2015

Vložil: ing. Ivan Pošta

Titulek: Rovnátka

Po úrazu mi začal špatně růst nehet na palci pravé nohy; vršek nehtu, místo mírného vyklenutí, se tvaroval do stříšky a nehet po stranách zarůstal. Hodně to bolelo a čím víc jsem se snažil zarostlou část vystříhávat (občas se to neobešlo bez krve), tím to bylo horší. Moje péče nestačila, musel jsem si najít nějakou pedikúru. Myslel jsem původně, že pár návštěv to spraví ale nakonec to dopadlo tak, že chodím pravidelně snad už čtvrtým rokem. Bolet to sice přestalo hned po první návštěvě ale uvědomil jsem si, že ten nehet potřebuje pravidelný odborný "sestřih" nebo zase začne zlobit. A také mi celková péče o nohy - obrušování staré kůže, masáž , mazání nějakým gelem atd, - začaly být příjemné, takže se na pedikúru docela těším a ta hodina uběhne velmi rychle.
Palec se začal zlepšovat. Sice pomalu - po úrazu se tvaroval po svém téměř 50 let - ale určitý pokrok tu byl. Pak jsme taky vyzkoušeli rovnátka a ta pomohla nejvíc, ostrá stříška na pravém nehtu definitivně zmizela a nehet se konečně začal tvarovat do správného vyklenutí.
Takže tedy: Pedikúru paní Ryšavé jsem si vybral úplně náhodně. Jsme Pražáci kteří se natrvalo odstěhovali z města do malé vesnice a já jsem žádné kontakty do Příbrami neměl. Ale musím konstatovat, že moje volba byla šťastná. Paní Ryšavou mohu každému s čistým svědomím jen a jen doporučit.
Ivan Pošta

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2015

Vložil: Novotná

Titulek: Rovnátka na zarostlé nehty

Ráda bych touto cestou moc a moc poděkovala paní Ryšavé za její péči. Již delší dobu mám problémy a díky novým rovnátkám na zarostlé nehty mé problémy do 14 dní odezněly. Vřele všem doporučuji , aby navštívili velice milou a šikovnou paní Blanku.

Odpovědět

—————

Datum: 03.09.2014

Vložil: Šedivá

Titulek: Doporučuji

Doporučuji služby pí Ryšavé, jsem s nimi velice spokojená.

Odpovědět

—————

Datum: 17.02.2014

Vložil: Vendula Černohorská

Titulek: Velká spokojenos

Jsem stálá a velmi spokojená zákaznice. Služby paní Ryšavé můžu jen doporučit!

Odpovědět

—————

Datum: 06.08.2013

Vložil: Bernášková

Titulek: Suchá pedikúra

S maminkou využíváme služeb paní Blanky a jsme moc spokojené. Maminka dlouho dobu trpěla se zarůstajícími nehty a paní Blanka jí od těchto problémů pomohla. Moc paní Blance děkujeme a budeme ji i nadále rády navštěvovat.

Odpovědět

—————

Datum: 29.03.2013

Vložil: Jana Mašková

Titulek: Velká spokojenost

Ještě jsem neměla tak dobře udělanou pedikůru. Doporučuji i v případě problematických míst. Všude jinde jsem zakusila dost bolesti. Paní Ryšavá prostě umí!

Odpovědět

—————

Datum: 13.04.2013

Vložil: Jana Mašková

Titulek: Re: Velká spokojenost

Mnohokrat děkuji za pochvalu která mi potěšila a určitě mi dělá dobrou reklamu-Blanka Ryšavá

Odpovědět

—————

Datum: 28.11.2012

Vložil: Šimáčková

Titulek: spokojená zákaznice

Na doporučení své známé jsem navštívila p.Blanku,protože mě trápil zarůstající nehet.Díky ní je můj problém vyřešen a jsem ted spokojenou zákaznicí!Doporučuji její služby a ještě jednou díky!

Odpovědět

—————

Datum: 28.03.2010

Vložil: dobrovlný

Titulek: suchá pedikůra

využíváme s manželkou delší dobu suchou pedikůru u p. Ryšavé .jsme spokojení zákazníci a vřele každému doporučujeme

Odpovědět

—————

Datum: 04.03.2010

Vložil: HANKA BLAŽKOVÁ

Titulek: MOKRÁ PEDIKÚRA

JSEM STALÝ A SPOKOJENÝ ZAKAZNÍK MOKRÉ PEDIKÚRY U PANÍ RYŠAVÉ. MÁM VELKÉ PROBLÉMY S PATAMI, ALE DÍKY PÉČI SALÓNU KŘIŠŤÁL SE JEJICH STAV VELMI ZLEPŠIL.TAKÉ JSEM BYLA VELMI SPOKOJENA S PARAFÍNOVÝMI ZABÁLY RUKOU.

Odpovědět

—————

Kontakt1. PŘÍBRAM I. - mobilní
tel. + 420 739 291 202
2. od 1.května 2018 nově otevřena provozovna
Tyršovo náměstí 25 , Hostomice - NUTNO HLÁSIT HOSTOMICE